Novinky

WWW na Růžku

17.ledna k nám zavítá kapela WWW. Skupina ve složení Ondřej a Milesa patří mezi rapovou alternativu už od 90. let. Texty jim píše známý výtvarník Lubomír Typlt a těšit se můžeme i působivou videoprojekci. V předprodeji (na baru Na Růžku) za 190,- na místě 240,-

Celý článek

Kino Na Růžku - Post tenebras lux

Fascinující snímek jednoho z nejzajímavějších mexických režisérů současnosti Carlose Reygadase (Bitva na nebi, Japon). Nejmagičtější film roku oceněný Cenou za režii na festivalu v Cannes.

Vstupné: 30Kč

Celý článek

Party v Rohu

Legendy linoucí se z gramců - doors, zeppelíni a možná přijde i Elvis. Party v Rohu už 8.11. za příjemných 50 Kč.

Celý článek

Ona a On už brzy v Music Pub Roh

S radostí oznamujeme, že dlouho očekávaná kapela se ukáže Na Růžku v Pecínově. Kdo je ještě nezná, velmi rychle zapluje do jejich svižného tempa, temperamentních nápěvů a nakažlivých melodií. Dva to jsou: ON Jan Kratochvíl a ONA Barbora Kratochvílová.V předprodeji (na baru Na Růžku) za 240,- na místě 290,-

 

Celý článek

Kino Na Růžku pokračuje!

Po úspěšném promítání amerického bijáku Wrong Cops nás čeká trocha francouzské romantiky v podobě filmu Kuře na švetskách od tvůrců slavného filmu Perseopolis.

Hlavním hrdinou romantického příběhu o osudové lásce je Nasser Ali Khan (Mathieu Amalric), nejslavnější houslový virtuóz své doby. Ten si jednoho dne zničí své skvělé housle, a protože žádné další, se kterými by byl skutečně spokojený, nemůže najít, rozhodne se, že se odevzdá smrti. Ulehá do postele a vzpomíná na svůj mnohdy legrační osud a vztahy a sní a představuje si budoucnost.

Vstupné: 30 Kč

Celý článek

Kino Na Růžku - Wrong Cops

Tentokrát si na Růžku užijte promítání v podobě francouzského kina. Připraven je snímek Wrong Cops s Marilyn Masonem v jeho debutové roli.

Los Angeles 2014. Prohnilý polda Duke zbožňuje hudbu, obchoduje s trávou a terorizuje kolemjdoucí. Jeho policejními kolegy jsou sexuální maniak, vyděračka, hledač pokladů s pochybnou minulostí a jednooký chlápek s boulí na hlavě a snem stát se techno hvězdou… Jejich svět plný malých lstí a intrik je narušen, když se mrtvý soused, poslední Dukeova oběť, kterou uložil v kufru svého auta, probudí.

Celý článek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: